Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

THERMODUL

Nástenné a stropné panely

THERMODUL SYSTEMvyvinul v priebehu rokov kompletný program “strateného debnenia”. Naše riešenia sú sofistikované, pretože prvky sa dajú navzájom ľubovoľne kombinovať.

THERMODUL SYSTEMmá prostredníctvom rôznych produktových skupín a debniacich stĺpov kompletný sortiment od základov až po strop. Sériovo vyrábaný rad produktov obsahuje všetky štandardné rozmery v stavebníctve.

Vzhľadom k flexibilite pri výrobe prvkov, môžu byť jednotlivé elementy ľubovoľne vyrobené podľa požiadavky a projektu. Vonkajšia a vnútorná izolácia sa môže meniť podľa potreby, ako aj betónového jadra a výstuže.

 

 

Pre Vaše stavebné projekty sú k dispozícii nasledovné stenové a stropné prvky:

 THERMODUL SYSTEM vhodný aj pre pasívne domy

THERMODUL SYSTEM vhodný aj pre pasívne domyStavebný systém THERMODUL bez problémov spĺňa a aj prekračuje požiadavky kladené na pasívny dom.

Základné kritériá pre pasívny dom sú okrem iného veľmi dobrá tepelná ochrana, ktorá pokiaľ s čo možno najmenšími tepelnými mostami obklopuje celý dom alebo stavbu.

Konštrukčný stavebný systém THERMODUL umožňuje v jednej operácii pri zabetónovaní kompletné pokrytie domu,
čím je zaistená účinná tepelná izolácia a maximálna ochrana proti energetickým stratám.

 

Výrobné stroje a zariadenia

THERMODUL SYSTEM ponúka kompletný rad produktov, aby mohol byť Váš projekt využitím našich strojov a stenových prvkov dokončený v čo najkratšom čase.

Prostredníctvom mobilného nasadenia výrobných strojov THERMODUL SYSTEMu priamo na mieste môže byť výroba veľmi flexibilná a takisto zaručené plné využitie doby prevádzky.

Takže Vám už viac nehrozia dlhé dodacie doby, alebo nevyhnutné dodatočné náklady na skladovanie stavebných materiálov.

Nástenné a stropné panely

Veľké debniace prvky THERMODUL SYSTEMu (320 cm x 120 cm) môžu byť rezané v ľubovoľnej veľkosti a priamo na mieste.

Tento fakt umožňuje efektívnu výstavbu a veľmi krátke doby výstavby od jednoduchého rodinného domu až po komplexy výškových stavieb, samozrejme pri dosiahnutí najvyšších tepelno-izolačných účinkov.

Novinky a aktuality
Druhá novinka Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh. Nullam...
V krátkosti o nás

Profesionalita v realitách II.

Profesionalita je špecializácia. Je dobré vedieť, že makler s ktorým komunikujete ma naozaj zmapovaný trh, že má dostatočné skusenosti v danej oblasti a najme dostatok ponúk na to, aby ste si našli to čo hľadáte.či sa už jedná o byt, dom, pozemok, najom, office. Preto ma každá oblasť špecializácie u nás svoju tvár. Tvár osobného makléra, ktorý rozumie tomu čo Vy práve hľadáte.

 


počítadlo.abz.cz