Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Pekná zrekonštruovaná kancelária

Cena:
7,31 €/m2/mesiac
Kraj: Košický kraj
Okres: Košice IV
Obec: Košice-Juh
Ulica: Gemerská
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 1
Úžitková plocha: 25 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:VB006

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ERMON reality Vám ponúka na prenájom priestor situovaný v podnikateľskom centre v mestskej časti Košice-Juh. Kancelária má výmeru 26 m2. Cena za m2 je 4.16 7,31 €/m2/mesiac + 3.16 € media. Budova a takisto aj kancelária sú po kompletnej rekonštrukcii.

Priestor sa prenajíma bez zariadenia ale za doplatok je možnosť kanceláriu aj zariadiť.  Na poschodí sa nachádza spoločné WC a kuchynka.

Pri budove sa nachádza strážené parkovisko a v prípade záujmu je možné vyhradiť parkovacie miesto za poplatok 40€/mesiac plus daň. 

Budova, v ktorej sa priestor nachádza má bezbariérový prístup. Vstup do budovy je možný 24/7. V budove je taktiež bufet a kamerový systém.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Veronika Babiaková   0948334934

ERMON reality s.r.o

Maklér:

makler
Maklér:Veronika Babiaková
Telefón:+421948334934
E-mail:babiakova.reality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Investícia verzus špekulácia Investícia verzus špekulácia Premýšľali ste niekedy nad tým, aký je rozdiel medzi...
Aká budúcnosť čaká nehnuteľnosti? Aká budúcnosť čaká nehnuteľnosti? V súčasnej dobe ovplyvňuje kríza spojená s koronavírusom...
Budú ceny bytov v najbližšom období klesať? Budú ceny bytov v najbližšom období klesať? Celosvetová pandémia koronavírusu nás všetkých...
Na mobilný dom nie je treba stavebné povolenie. Na mobilný dom nie je treba stavebné povolenie. Pravda alebo Mýtus? V posledných...
Prenajímate byt? Prenajímate byt? Zmluva by mala byť samozrejmosťou. V dnešnej dobe je prenájom bytových...
V krátkosti o nás


Práca realitného makléra nás skutočne baví a snažíme sa ju robiť na špičkovej úrovni. Využívame video prehliadky, profesionálneho fotografa, vytvárame Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.
Profesionalita je špecializácia. Je dobré vedieť, že maklér s ktorým komunikujete má naozaj zmapovaný trh, že má dostatočné skúsenosti v danej oblasti a najme dostatok ponúk na to, aby ste si našli to čo hľadáte.či sa už jedná o byt, dom, pozemok, nájom obchodných alebo kancelárskych priestorov. Preto ma každá oblasť špecializácie u nás svoju tvár. Tvár osobného makléra, ktorý rozumie tomu čo Vy práve hľadáte.

 


počítadlo.abz.cz