Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

pobyt pre vás

 

 

 

 

Apartmánový dom Fatrapark Ružomberok je obľúbený ubytovací objekt na Liptove. Vďaka svojej polohe v turistickej oblasti Hrabovo Ružomberok a tesnej blízkosti k zjazdovke strediska Malinô Brdo patria apartmány Fatrapark medzi vyhľadávané miesto na ubytovanie. Návštevníci Fatraparku majú môžnosť aktívneho vyžitia v lokalitách ako Vlkolínec, Thermal Park Bešeňová, Aquapark Tatralandia s Western mestečkom, lyžiarske strediská, turistické a bežecké trate, salaše, hrady ako aj kultúrne a športové podujatia.

Apartmánový dom Fatrapark je situovaný v prekrásnom kraji Liptova, v útulnom prostredí Hrabovskej doliny v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti Skiparku Malinô Brdo Ružomberok nad Hrabovskou nádržou. Je ideálnym miestom pre prežitie dovolenky plnej nezabudnuteľných zážitkov pre rodiny s deťmi, ktoré sa môžu vyšantiť v blízkom okolí plnom lesov a lúk, na preliezkach, v Tarzánii, okúpať sa v blízkej nádrži Hrabovo alebo sa nechať kotúľať po jazere v nafúknutej guli.

V lete sú vyhľadávané pre široké možnosti cykloturistiky, turistiky (Veľká Fatra, Chočské Vrchy, Nízke a Vysoké Tatry), vodných športov (Liptovská Mara 14km), v zime pre velké množstvo známych lyžiarskych stredísk - Skipark Ružomberok (len 100m), Demänovská dolina, v ktorej sa nachádzajú aj najznámejšie liptovské jaskyne - Demänovská jaskyňa Slobody, Ľadová jaskyňa. Známe sú termálne aquaparky s celoročnou prevádzkou (Bešeňová 13km), Tatralandia 25km ako aj mnoho ďalších kultúrno-historických pamiatok a turistických atrakcií. Pre labužníkov je k dispozícii viacero vyhľadávaných salašov s vynikajúcimi slovenskými špecialitami, v krásnom prostredí na čistom vzduchu.

V prípade záujmu kontaktujte: 0918 913 526

*Ceny su uvedené za apartmán.

   
   
 

 

 
Novinky a aktuality
Druhá novinka Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh. Nullam...
V krátkosti o nás

Profesionalita v realitách II.

Profesionalita je špecializácia. Je dobré vedieť, že makler s ktorým komunikujete ma naozaj zmapovaný trh, že má dostatočné skusenosti v danej oblasti a najme dostatok ponúk na to, aby ste si našli to čo hľadáte.či sa už jedná o byt, dom, pozemok, najom, office. Preto ma každá oblasť špecializácie u nás svoju tvár. Tvár osobného makléra, ktorý rozumie tomu čo Vy práve hľadáte.

 


počítadlo.abz.cz