Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

apartmán Bulharsko

   

Midia Grand Resort ( Aheloy Palace ) – 4* apartmánový komplex sa nachádza v Bulharsku v dedinke Aheloy, ktorá je vzdialená od letiska v Burgase 19 km. Moderný areál tohto letoviska sa nachádza priamo na pláži a poskytuje všestranné vyžitie. Sú tu prvotriedne zariadenia ako napríklad: 2 veľké bazény, detský bazén, detské ihrisko, detský kútik, vodný bar, 2 reštaurácie, kaviareň, posilňovňa a obchodné centrum. V prípade záujmu je možné si objednať ALL INCLUSIVE priamo na mieste.Vzhľadom na množstvo atrakcií, ihrísk a animačného programu je ideálnym miestom  pre rodiny s deťmi. V blízkom okolí môžete navštíviť neďalekú dedinku Aheloy, ktorú spojíte s prechádzkou v parku, občerstvením v reštauráciách či nákupom v miestnych obchodíkoch. Odporúčame tiež návštevu najväčšieho Auparku v Bulharsku, historického mesta Nesebar, trendového strediska Sunny Beach s množstvom obchodov a diskoték ako aj kúpeľného mesta Pomoria, známeho soľno – bahennými kúpeľmi. 

 

      

FAMILY apartmán s výhľadom na more a bazény je vhodný pre 4 osoby. Apartmán je zariadený pohodlnou manželskou posteľou a veľkým rozťahovacím gaučom. Vybavenie apartmánu: kuchynská linka so spotrebičmi, nadobím na varenie, kúpeľňa a WC, klimatizácia, balkón.                      

V prípade záujmu volajte 0918 913 526

     

 

ERMON reality s.r.o.

 

 

 

Novinky a aktuality
Druhá novinka Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh. Nullam...
V krátkosti o nás

Profesionalita v realitách II.

Profesionalita je špecializácia. Je dobré vedieť, že makler s ktorým komunikujete ma naozaj zmapovaný trh, že má dostatočné skusenosti v danej oblasti a najme dostatok ponúk na to, aby ste si našli to čo hľadáte.či sa už jedná o byt, dom, pozemok, najom, office. Preto ma každá oblasť špecializácie u nás svoju tvár. Tvár osobného makléra, ktorý rozumie tomu čo Vy práve hľadáte.

 


počítadlo.abz.cz